Actualities

Reconstruction [Changes]

21. července 2013 v 20:03 | Posted by: Anna
Jo! Na tohle jsem se chystala na dovolené. Blog potřebuje změny.

  • Novej layout - Jěšte nevím zda ho opravdu udělám, protože nevím kdy, ale tenhle co je momentálně na blogu je síce celkem hezkej, ale no nevím. Ještě uvidím. HOTOVO
  • Informace o Julianne - Pořád nemám doplnené informace o Jules. Její životopis, albumy a podobné věci. Je toho opravdu hodně. Takdy jsem chtěla přidat její styl, návody na make-up..
  • Fotky - Potřebuju doplnit candids a photoshooty za tenhle rok. Minulé roky jsi nechám na později.
  • Ankety - Podle všeho bude lepší když se bude hlasovat jednou měsíčně v jedné anketě a pořád budu měnit témata. HOTOVO
  • Layouty na přání - Jednou za čas udelám objednávky pro layput na přání a vyberu si jeden, dva blogy podle zájmu a udelám layout. Nevím kdy to bude ale začátkem srpna bude první objednávka a pak někdy kdy budu mít chuť i čas.
  • Menu - Potrebuju udělat ikonky pro affiliates, ikonky pro projekty Jules a takové věci.

JE TOHO OPRAVDU HODNĚ, TAKŽE SE DO TOHO PUSTÍM NEJSPÍŠE ZÍTRA!

Hiatus [07.07.2013 - 20.07.2013]

6. července 2013 v 18:30 | Posted by: Anna
Tenhle článek je opravdu důležitý takže si ho prosím všichni přečtěte! Zítra (7.7.) skoro ráno odjíždím s rodinou na dovolenou k moři. Je to snad poprvé co pojdeme autem, takže si budu muset psychycky připravit! :D Blog teprve začal a já ho bohužel budu muset na nějakou chvíli stopnout, co mně sice mrzí, ale nemá cenu sem dávat záskok když nemám ani dopřidávané fotky. Proto mně prosím vynechte z kontrol a podobních věcí. Nevím jak to tam bude, ale wi-fi by tam být měla tak doufám, že se na net nějako dostanu (beru si iPad a ségra notebook tak snad se ozvu). Přednastavila jsem pár článků, opravdu jenom pár lebo jsem více ani nestihla. Vracím se 20.7. přesně na 25. narozeniny Jules! Doufám, že se sem občas přijdete podívat i když tady nebudu. Články které jsem přednastavila jsou ankety ale i věci o Julianne tak snad se stavíte! Když budu moct rozhodně se ozvu a něco přidám! Tak se mějte krásně a užívejte si léta! :) - Anna
Když přijdu mám v pláne konečně dodělat menu a přidať objednávku na layout.

Ask Me A Question on Ask.fm

5. července 2013 v 11:58 | Posted by: Anna
Ahojte, chci Vám oznámit, že jsem blogu založila ask.fm. Myslím, že to znáte snad všichni. Ráda bych Vám odpovědela na dotazy, které máte ohledně blogu, Julianne nebo třeba i mě (do určité míry). Tak kto se chce něco zeptat klidně může. Budu se snažiť odpovědět co nejdříve.
+ Založila jsem si také ICQ: 665-440-194 (kto na mě chce nějaký kontakt si mně může přidat)

PTEJTE SE

 
 

Reklama
JULESHOUGH.BLOG.CZ © 2013 - 2016 | YOUR #1 CZECH SOURCE ABOUT JULIANNE HOUGH